Apie mus

UAB “Termona” įkurta 1996 metais. Šiauliuose. Pagrindinė būstinė yra Vilniuje. Kaune ir Šiauliuose yra bendrovės padaliniai.

Specializacija – pastatų renovacija, pradžioje susieta su šilumos išsaugojimu būste. Tai pastatų sienų šiltinimas ir langų sandarinimas bei restauracija. Vėliau pradėta montuoti būsto mikroklimato gerinimo sistemas.

2003 metais LR Aplinkos munisterija, uždarajai akcinei bendrovei “Termona” suteikė teisę atlikti specialiuosius statybos darbus.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys:

  • pastatų sienų šiltinimas;
  • termovizija;
  • oro kondicionavimas;

Atliekamų darbų kokybė – pagrindinis bendrovės principas. Todėl bendrovėje dirba kvalifikuoti darbininkai, o visuose padaliniuose, vykdomus darbus prižiūri ir kontroliuoja atestuoti aukštos kvalifikacijos darbų vadovai.

Pastatų sienų su oro tarpu šiltinimas termoizoliacinėmis putomis

Sienų su oro tarpu šiltinimas, tai tuščių tarpsienių užpildymas termoizoliacine porėta medžiaga, tikslu sumažinti pastato šilumos nuostolius. Užpildžius šiltinimo medžiaga, padidinama sienos šiluminė varža, sustabdomas oro judėjimas tarpsieniuos ir išvengiama konvekcijos, dėl ko žymiai sumažinami patalpų šildymo kaštai.

Sienų su oro tarpu šiltinimas termoizoliacinėmis putomis Europoje pradėtas naudoti 19a viduryje, o plačiai paplito nuo 1970m, prasidėjus energetinei krizei.

Danijos kompanija Thermo-lun įsikūrė ir pradėjo šiltinimo veiklą 1960m. Ilgų darbo metų rezultatas-unikali šiltinimo technologija ir įranga, pavadinta Thermo-lun vardu. Šios technologijos patikimumą ir šiltinimo kokybę patvirtina ilgametė kompanijos veikla ir tūkstančiai apšiltintų namų.

Kompanija Thermo-lun kartu su savo partneriais šiltinimo veiklą Lietuvoje pradėjo 1994m.